Afrikaans
| Onderdeel nommer: | EPC3472G-LF |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | PCA Electronics, Inc. |
| Deel van beskrywing: | POE FLYBACK XFM 5V, 25W |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $8.0111 |
| 10+ | $6.6805 |
| 25+ | $5.5994 |
| 50+ | $4.7216 |
| 100+ | $3.927 |
| 250+ | $3.2894 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Primêr | 9 ~ 57V |
| Spanning - Isolasie | 1500Vrms |
| Spanning - Hulp | 5V |
| tipe | For DC/DC Converters |
| styl | - |
| reeks | EPC-EFD20 |
| Pakkie | Tray |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Beoogde Chipset | LTC4278 |
| Induktansie @ Frekwensie | 9µH @ 100KHz |
| Hoogte - Sit (Max) | 0.453" (11.51mm) |
| Frekwensie | 250kHz |
| voetspoor | 0.866" L x 1.140" W (22.00mm x 28.96mm) |
| Chipset Vervaardiger | Analog Devices |
| aansoeke | Flyback Converters |




POE FLYBACK XFM 12V, 36W
PUSH-PULL XFM. 0.75W
SENSOR 2 PHOTODIODES 850NM
POE FLYBACK XFM 12V, 25W
SENSOR 8 PHOTODIODES 850NM
PCA SMD
ALTERA LQFP
IC CONFIG DEVICE 4MBIT 100QFP
SENSOR 4 PHOTODIODES 850NM
IC CONFIG DEVICE 4MBIT 100QFP
POE FORWARD XFM 12V, 90W
POE FLYBACK XFM 24V, 84W
PCA SMD
SENSOR 16 PHOTODIODES 850NM
POE FLYBACK XFM 5V, 25W
POE FLYBACK XFM 3.3V, 25W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2025/05/8
2025/01/27
2024/06/19
2024/10/16
EPC3472G-LFPCA Electronics, Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|